Hızlı Yardım?

+90 312 210 16 60 info@mapcodex.com
smart city

MapCodeX Server

Yüksek Hız ve Düşük Bant Genişliklerinde Veri Sunumu

REST/ JSON/ TCP protokollerinden herhangi birini kullanarak terabyte’larca raster veriyi ve vektör verileri düşük bant genişliklerinde, tile yapılmamış-işlenmemiş raster verilerini “Multi Raster Publish” özelliği ile hızlıca ve tek bir tıklamayla sunar. Ayrıca coğrafi nesnelere bağlanan resim, video gibi dosyaları sunar.

Mountains
Mountains

Kolay Server Kurulumu ve Kullanımı

Ana Modül ve tüm servislerin internetten kurulması ile beraber, tüm kurulum ve servislerin güncellenmesi de internet üzerinden yapılır, otomatik güncelleme modu açık ise tüm server ve servis güncellemeleri yapılır.

Düşük Bellek ve İşlemci Kullanarak Veri Yayımlama

Postgre, Oracle ve Sql Server gibi veri tabanlarını destekleyen MapCodeX GIS Server tüm veri tabanlarında, birçok kullanıcının eş zamanlı veri düzenlemesine imkan tanır. Vektör ve raster verileri birçok farklı formatta, gerçek zamanlı projeksiyon yaparak sunar.

Mountains
Mountains

Gelişmiş Yetkilendirme Mekanizması

Kullanıcı ya da kullanıcı gruplarına bir veya birden fazla IP kısıtı koyabilen MapCodeX Desktop, sözel ve coğrafi katmanlara ve katmanların özniteliklerine kullanıcı veya kullanıcı grubu bazında yazma/okuma hakkı verir. Katmanların üzerine öznitelik filtresi ve geometrik ilişki kısıtlamaları eklenerek, kullanıcıların belirlenen kısıtlamalara göre işlem yapması sağlanır.

İhtiyaca göre Servis Oluşturma

MapCodeX GIS Server API kullanılarak modül geliştirmenizi sağlar ve MapCodeX Store ile uyumlu çalışarak geliştirdiğiniz modülleri yayımlar.

Mountains